Bezpieczeństwo, płatności i faktury

W naszej firmie przykładamy bardzo dużą wagę do tego, aby transakcje w naszym serwisie odbywały się zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Poniżej znajdziesz opis tego, w jaki sposób to zapewniamy.

Szyfrowanie danych

Kupując szkolenia na naszej platformie, podajesz nam swoje dane, takie jak imię, adres e-mail, dane do faktury. Szanujemy to i dbamy, aby były należycie zabezpieczone.

Wszystkie dane, które podajesz szyfrujemy za pomocą certyfikatu SSL, dzięki czemu nie są narażone na przechwycenie przez osoby niepowołane.

Co więcej – najbardziej wrażliwe dane płatnicze (np. numer karty płatniczej, dane logowania do banku) nigdy nie są podawane bezpośrednio na naszej stronie. Podajesz je bezpośrednio na stronie firmy obsługującej płatności online (PayU, PayPal) – tak, jak przy innych zakupach online.

Bezpieczeństwo płatności

Bezpieczeństwo płatności zapewniamy dzięki współpracy wyłącznie z zaufanymi i sprawdzonymi procesorami płatności: PayU oraz Paypal.

Dzięki temu masz gwarancję, że Twoje pieniądze są bezpieczne.

Płatności ratalne

W ramach płatności PayU dostępne są także płatności ratalne w dwóch wariantach – standardowe raty z korzystnym oprocentowaniem lub Raty 0%, dzięki którym kupujący nie ponosi żadnych kosztów rozłożenia płatności na raty. Więcej informacji o ratach »

kurs online ecommerce płatności ratalne estrategie.pl

Faktury VAT

Oczywiście za zakupy przez naszą platformę wystawiamy fakturę VAT, dzięki czemu możesz swobodnie wliczyć je w firmowe koszty. Aby otrzymać fakturę, wystarczy podczas składania zamówienia zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać fakturę” oraz podać w formularzu dane firmowe. Po opłaceniu szkolenia, faktura zostanie automatycznie wysłana na adres e-mail podany w formularzu zamówienia.

W przypadku zakupu na spółkę zagraniczną, prosimy o kontakt na adres kontakt@estrategie.pl

Copyright © 2022 eStrategie.pl | Wyższa Konwersja. Wyższa Sprzedaż.