Naszym nadrzędnym celem jest pomoc firmom w zwiększaniu ich zysków oraz wyprzedzaniu konkurencji za pomocą nowoczesnych technologii.

Nie jesteśmy jednak kolejną agencją marketingową skupiającą się na reklamach AdWords i pozycjonowaniu.

Nasza specjalizacja obejmuje trzy obszary:

  1. Zwiększanie konwersji stron www i sklepów internetowych – czytaj więcej »
  2. Budowanie zoptymalizowanych i zyskownych sklepów internetowych – czytaj więcej »
  3. Projektowanie i wdrażanie lejków sprzedaży – czytaj więcej »

Stawiamy na eksperckość i doskonalenie naszych unikalnych umiejętności, aby zagwarantować naszym Klientom najlepsze rezultaty.

Przeczytaj nasz artykuł w Harvard Business Review Polska (wydanie czerwiec 2018) – link do artykułu »

harvard business review polska

Pracujemy z Klientami na całym świecie, głównie w Stanach Zjednoczonych, ale wspieramy także polskie firmy. Posiadamy biuro w centrum Krakowa, jak również konsultantów na stałe mieszkających w Stanach Zjednoczonych i Australii.

Witaj, nazywam się Paweł Regiecpaweł regiec estrategie.pl

Jestem założycielem firmy eStrategie.pl.

Każdego ranka wstaję z łóżka i daję z siebie absolutnie to, co najlepsze, ponieważ ogromną satysfakcję sprawia mi obserwowanie, jak inne firmy rosną dzięki naszej pomocy.

Na co dzień skupiam się na pracy z Klientami, rozwoju własnej firmy oraz dzieleniu się wiedzą na stronach naszego firmowego bloga. Znajdziesz tam wiedzę o sprawdzonych metodach marketingu.

Jakość świadczonych usług jest dla nas najwyższym priorytetem. Nie  jesteśmy więc w stanie pracować z każdą firmą, która się do nas zgłasza. Jednak dzięki takiemu podejściu nasz Klient otrzymuje od nas pełną uwagę oraz międzynarodowe doświadczenie, jakie zdobyliśmy w ciągu ostatnich 9 lat. I z tego jestem dumny. Osobiście preferuję świadczyć moje usługi mniejszej liczbie Klientów, ale każdego traktować z szacunkiem i poświęcać mu maximum czasu.

Moja historia i dotychczasowe doświadczenia
Przed założeniem własnej firmy, przez ponad 7 lat pracowałem w największej polskiej firmie informatycznej – Comarch SA, przez większość tego czasu pełniąc funkcję dyrektora sprzedaży usług świadczonych przez internet (oprogramowanie w chmurze, w tym sklepy internetowe). Miałem to szczęście, że w dużej mierze ode mnie zależało, jak i co zrobi mój zespół, aby osiągnąć zakładane cele. Przez lata czytałem, szkoliłem się, a następnie testowałem na żywo dziesiątki pomysłów na zwiększenie sprzedaży, inspirację czerpiąc głównie zza oceanu. Jedne z nich działały lepiej, inne gorzej, ale każdy z nich mnie rozwijał.

W mojej własnej firmie stosuję to samo podejście – nieustannie inwestuję w nową wiedzę i najlepsze zagraniczne szkolenia, aby zagwarantować moim Klientom maksymalny zwrot z inwestycji we współpracę ze mną. O naszych umiejętnościach przeczytasz w poniższej sekcji.

Bądźmy w kontakcie – relacje w biznesie są najważniejsze:

Nasza obecność na branżowych targach i konferencjach

Jesteśmy blisko rynku i staramy się wykorzystać dobre okazje na spotkanie z właścicielami firm i sklepów internetowych, aby wymienić się spostrzeżeniami i doświadczeniami.

Targi eHandlu, Warszawa – listopad 2017

Największe polskie wydarzenie branży e-commerce 2017 roku odwiedziliśmy jako prelegenci i mieliśmy przyjemność zaprezentować licznie zgromadzonej publiczności trzy kluczowe elementy wpływające na zyskowność sklepu internetowego, które często są pomijane przez osoby zarządzające sklepem.

Targi eHandlu, Kraków – kwiecień 2018

Podczas kwietniowej edycji Targów eHandlu zaprezentowaliśmy nasze firmowe stoisko, a także wygłosiliśmy prezentację o tym, jak budować efektywny lejek sprzedaży.

Konferencja In Digital Marketing (inDM), Warszawa – 3-4 październik 2018

Na konferencji inDM, którą odwiedziło ok. 500 osób, zaprezentowaliśmy nie tylko nasze stoisko, ale także 25-minutową prezentację wyjaśniającą, jak przeprowadzić profesjonalne badanie strony pod kątem optymalizacji konwersji.

Targi eHandlu, Warszawa – 7 listopad 2018

Opis i zdjęcia już wkrótce 🙂

 


Skontaktuj się z nami »Porozmawiajmy o Twoim biznesie

Zobacz także:
- Nasi Klienci
- Nasze kompetencje
- Zespół