Naszym nadrzędnym celem jest pomoc firmom w zwiększaniu ich zysków oraz wyprzedzaniu konkurencji za pomocą nowoczesnych technologii.

Nie jesteśmy jednak kolejną agencją marketingową skupiającą się na reklamach AdWords i pozycjonowaniu.

Nasza specjalizacja obejmuje trzy obszary:

 1. Zwiększanie konwersji stron www i sklepów internetowych – czytaj więcej »
 2. Budowanie zoptymalizowanych i zyskownych sklepów internetowych – czytaj więcej »
 3. Projektowanie i wdrażanie lejków sprzedaży – czytaj więcej »

Stawiamy na eksperckość i doskonalenie naszych unikalnych umiejętności, aby zagwarantować naszym Klientom najlepsze rezultaty.

Pracujemy z Klientami na całym świecie, głównie w Stanach Zjednoczonych, ale wspieramy także polskie firmy. Posiadamy biuro w centrum Krakowa, jak również konsultantów na stałe mieszkających w Stanach Zjednoczonych i Australii.

Witaj, nazywam się Paweł Regiecpaweł regiec estrategie.pl

Jestem założycielem firmy eStrategie.pl.

Każdego ranka wstaję z łóżka i daję z siebie absolutnie to, co najlepsze, ponieważ ogromną satysfakcję sprawia mi obserwowanie, jak inne firmy rosną dzięki naszej pomocy.

Na co dzień skupiam się na pracy z Klientami, rozwoju własnej firmy oraz dzieleniu się wiedzą na stronach naszego firmowego bloga. Znajdziesz tam wiedzę o sprawdzonych metodach marketingu.

Jakość świadczonych usług jest dla nas najwyższym priorytetem. Nie  jesteśmy więc w stanie pracować z każdą firmą, która się do nas zgłasza. Jednak dzięki takiemu podejściu nasz Klient otrzymuje od nas pełną uwagę oraz międzynarodowe doświadczenie, jakie zdobyliśmy w ciągu ostatnich 9 lat. I z tego jestem dumny. Osobiście preferuję świadczyć moje usługi mniejszej liczbie Klientów, ale każdego traktować z szacunkiem i poświęcać mu maximum czasu.

Moja historia i dotychczasowe doświadczenia
Przed założeniem własnej firmy, przez ponad 7 lat pracowałem w największej polskiej firmie informatycznej – Comarch SA, przez większość tego czasu pełniąc funkcję dyrektora sprzedaży usług świadczonych przez internet (oprogramowanie w chmurze, w tym sklepy internetowe). Miałem to szczęście, że w dużej mierze ode mnie zależało, jak i co zrobi mój zespół, aby osiągnąć zakładane cele. Przez lata czytałem, szkoliłem się, a następnie testowałem na żywo dziesiątki pomysłów na zwiększenie sprzedaży, inspirację czerpiąc głównie zza oceanu. Jedne z nich działały lepiej, inne gorzej, ale każdy z nich mnie rozwijał.

W mojej własnej firmie stosuję to samo podejście – nieustannie inwestuję w nową wiedzę i najlepsze zagraniczne szkolenia, aby zagwarantować moim Klientom maksymalny zwrot z inwestycji we współpracę ze mną. O naszych umiejętnościach przeczytasz w poniższej sekcji.

Bądźmy w kontakcie – relacje w biznesie są najważniejsze:


Nasze unikalne na rynku kompetencje

Stawiamy na eksperckość i unikalne kompetencje. Właśnie dlatego niemal każdego miesiąca inwestujemy w najwyższej jakości szkolenia, z których czerpiemy inspiracje i wiedzę potrzebną, aby pomóc naszym Klientom wdrapać się i pozostać na szczycie. Poniżej znajdziesz kilka przykładów szkoleń, w które zainwestowaliśmy w ostatnim czasie:

 1. Projektowanie lejków sprzedaży – Funnel Blueprint
  Ten 2-miesięczny kurs organizowany przez amerykańską firmę DigitalMarketer.com dostarcza wyczerpującej wiedzy na temat funkcjonowania lejków sprzedaży w różnych branżach. Nauczył nas, jak dostrzegać szanse, konstruować lejki sprzedaży, a następnie maksymalizować zyski z ich działania. Zobacz także nasz imienny certyfikat.
  ekspert od lejka sprzedaży - estrategie.pl
 2. Jeszcze bardziej zaawansowane lejki sprzedaży – Advanced Consulting Class oraz Mass Conversion
  Zawsze można być lepszym. Dlatego zainwestowaliśmy w dwa zaawansowane kursy stworzone przez Franka Kerna. Kursy te pozwoliły nam wznieść na jeszcze wyższy poziom wiedzę w zakresie budowania złożonych lejków sprzedaży.
 3. Pozycjonowanie stron na poziomie światowym – SEO That Works 2.0
  Pomimo faktu, że pozycjonowanie (SEO) nie należy do naszych usług, chcemy wiedzieć, co w tej trudnej sztuce działa najbardziej efektywnie. Chociażby dlatego, aby móc doradzić naszym Klientom najlepsze możliwe rozwiązania. Właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się na wykupienie szkolenia u jednego z najbardziej poważanych autorytetów w tej dziedzinie, jakim jest Brian Dean.
 4. Zwiększanie poziomu konwersji – Conversion Course by ConversionXL
  ConversionXL to jedna z trzech najbardziej skutecznych firm na świecie, jeśli chodzi o optymalizację współczynnika konwersji. Osiągają wspaniałe rezultaty i pracują dla największych światowych marek. Nieprzypadkowo więc uczymy się właśnie od nich.
 5. Skalowanie sprzedaży w sklepach internetowych – Ecommerce Growth Masterclass 2017
  8-tygodniowy kurs prowadzony przez osobę, która zarządzała marketingiem w sklepie o obrotach ponad 100 milinów dolarów (m.in. Karmaloop.com). W czasie tych zaawansowanych szkoleń poznaliśmy sprawdzony system marketingowy, który w zautomatyzowany sposób dba o 3 elementy: maksymalizację wartości koszyka zakupowego, zwiększenie retencji (częstotliwości zakupów przez poszczególnego Klienta), a także pozyskiwania ruchu, który jest najbardziej zyskowny. Zobacz nasz imienny certyfikat:
  certyfikat ecommerce estrategie.pl
 6. Zobacz pozostałe umiejętności, jakimi możemy Cię wesprzeć:

pozyskiwanie klientów - certyfikat specjalistyoptymalizacja wartości klienta - certyfikat specjalistyemail marketing - certyfikat specjalistyoptymalizacja i testy - certyfikat specjalisty

 

 

 

 


Oprócz wymienionych wyżej przykładów, stale subskrybujemy newslettery (zarówno darmowe jak i te płatne) największych specjalistów w dziedzinie marketingu i sprzedaży. Wszystko po to, abyś Ty nie musiał tego robić. Wraz z naszymi usługami, przekazujemy Klientom najlepsze praktyki i doświadczenia zbierane przez lata.


Nasi Klienci i ich referencje

Pomogliśmy już ponad 80 firmom z całego świata. Wśród nich są zarówno banki i globalne korporacje, jak również małe i średnie przedsiębiorstwa z różnych branż. W chwili obecnej ponad 80% naszych Klientów to firmy z USA, jednak chętnie pomagamy także polskim przedsiębiorcom.

estrategie.pl opinie i mapa klientów

Paweł to profesjonalista z dużą wiedzą o marketingu internetowym. Polecam jego usługi przedsiębiorcom, którzy szukają większej liczby Klientów.

Zbigniew Rymarczyk Wiceprezes Comarch SA

Pawel has been bringing great value to our clients by providing exceptional website audits and by crafting advanced sales funnels for dozens of companies from USA, Australia, Asia and Europe, including multi-million dollar businesses.
You can always expect the best quality and 100% of commitment from his side.

Vignesh Kumar Chief Marketing Officer - Neil Patel

My head is spinning. A lof of good stuff there, great stuff so far.

Daniel Wesley CEO, CreditLoan.com®

Having needed an online store constructed, a leading accounting firm suggested Paul Regiec to me. After the experience, I wouldn’t entrust this complex, subtle, demanding task to anyone else. Pawel is even keeled, widely knowledgeable, has solutions at his fingertips, and is reliable and proactive. He can be counted on to offer suggestions you never dreamed of to accomplish your objectives. Pawel provided additional services such as translating my site into Polish and constructed an accounting and reporting module that won kudos from my accounting firm. He integrated widely different, complex programs seamlessly together yet offers the most economical and efficient service you’ll find in the market. You can’t go wrong with a winner and a winner he is.

Marc Washington Owner, Talk n' Test

 

Paweł, jako człowiek, jest super partnerem do współpracy: pogodny, uśmiechnięty i serdeczny. Od strony zawodowej: wyręcza w działaniu, instruuje, podsumowuje ustalenia, działa systemowo i szybko. Rozwijanie biznesu w sieci to jego zdecydowanie ogromny obszar kompetencji. Serdecznie polecam.

Robert Noworolski Noworolski.pl

 

Dotychczasowa współpraca w zakresie zleconego audytu wykonana została terminowo i bez zastrzeżeń. Poziom wiedzy, kultury osobistej, komunikacji oraz obsługi jest znacząco powyżej optymalnego. Zaproponowane rozwiązania zdecydowaliśmy się wdrożyć i przejść tym samym do drugiego etapu naszej współpracy.

Adam Bućko NATURALNIE ZDROWE

 

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi świadczone przez eStrategie.pl ze względu na profesjonalizm, dotrzymywanie terminów oraz złożonych obietnic. Podczas pracy z nami najpierw wsłuchali się w nasze strategiczne cele, następnie poświęcili czas na analizę naszej sytuacji i konkurencji, a dopiero potem zaproponowali oraz wdrożyli optymalne rozwiązania. Na takie osoby można liczyć w biznesie.

Łukasz Strzelec Właściciel, Kancelaria Radcy Prawnego

 

Z eStrategie pracujemy od lat. Śmiało i szczerzę mogę polecić tę firmę jako zaufanego i profesjonalnego partnera w biznesie. Wszystkie do tej pory zlecone prace i projekty zostały wykonane w sposób dokładny, fachowy i przede wszystkim na czas. Zawsze mogliśmy liczyć na doradztwo, przemyślane rozwiązania oraz propozycje nastawione na efekt i rozwój biznesu. Komunikacja na którą zawsze stawiamy największy nacisk w przypadku kontaktu z eStrategie była wzorowa, czas odpowiedzi i reakcji był szybki a odpowiedzi czy przygotowywane analizy zawsze pełne i nieprzegadane. Reasumując, polecam eStrategie jako sprawdzonego partnera i wystawiam bardzo dobre referencje.

Rafał Pacura Właściciel, Agencja ROXX

 

Ocena, jak na razie, wzorowa.

Dobry kontakt, szybki czas reakcji, szybka i sprawna praca. Zrozumienie intencji klienta. Podpowiadanie ciekawych rozwiązań i ich błyskawiczne wdrażanie.

Kontakt niemal całą dobę :). Zmysł praktyczny, ale także estetyczny na wysokim poziomie. Cierpliwość i pozytywne nastawienie do zadania.

Jednym słowem, jest bardzo dobrze i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Laventi Group Sp. z o.o.

 

 

 

 


Skontaktuj się z nami »Porozmawiajmy o Twoim biznesie