Jesteśmy zgranym zespołem z wieloletnim doświadczeniem i wielkim zasobem energii do działania.

Naszym celem NIE jest zbudowanie kolejnej „fabryki” obsługującej zlecenia masowo. Jesteśmy w stanie pomóc ograniczonej liczbie Klientów, jednak pozwala nam to świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zobacz jedną z naszych integracji:

Zobacz nasze biuro od środka:

Poznaj osoby, które na co dzień mogą wspierać również Twój biznes.

1. Paweł – Prezes Zarządu
Pełny opis wraz z historią założenia firmy zobaczysz tutaj. Prywatnie miłośnik podróży i pasjonat rozwoju osobistego.
paweł regiec estrategie.pl

2. Mateusz Dyrektor Zarządzający/Członek Zarządu
Na co dzień odpowiada za zarządzanie firmą, pracę z kluczowymi Klientami oraz wprowadzanie kolejnych udoskonaleń w naszych produktach i procesach wewnętrznych, dzięki czemu możemy dawać Klientom jeszcze większą wartość. Każdy dzień pracy rozpoczyna od szerokiego uśmiechu i filiżanki aromatycznej kawy.

Mateusz Kłósek

3. Kamil Head of Customer Growth
Bez muzyki nie wyobraża sobie życia, miłośnik perkusji, marketingu i jazdy na rowerze – zawsze na bieżąco z trendami w sieci. Odpowiada za kreację i wdrażanie strategii marketing automation dla naszych Klientów.

4. Mateusz Specjalista ds. Rozwoju E-commerce
Zajmuje się głównie rozwojem naszego własnego projektu e-commerce. Opiekuje się również kwestiami handlowymi i wspiera wybranych Klientów. Poza pracą rozwija swoje umiejętności w nurkowaniu, dźwiganiu ciężarów oraz jeździe na nartach. Jest miłośnikiem sportów motorowych, a zwłaszcza królewskiej formuły 1, którą fascynuje się od ponad 10 lat.

5. Krystian  Kierownik Działu
W pracy zajmuje się opracowywaniem audytów sklepów internetowych, znajdując czynniki wpływające na obniżenie poziomu konwersji. Odpowiada także za wprowadzanie strategii Marketing Automation dla naszych Klientów. W czasie wolnym – miłośnik sportu. W szczególności interesuje się piłką nożną i jest zawsze na bieżąco z informacjami ze światowych boisk.

6. Asia Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Jest odpowiedzialna za wykonywanie audytów sklepów internetowych oraz wdrażanie strategii Marketing Automation. Czas wolny dzieli między tym, co kocha najbardziej – książki, dobre jedzenie i spotkania z przyjaciółmi.

7. Ania Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Zajmuje się głównie wdrażaniem strategii Marketing Automation i Content Marketingu, a także umieszczaniem treści na stronach internetowych. Poza pracą oddaje się tworzeniu Cosplay’ów i uczestniczeniu w eventach związanych z tą tematyką. Miłośniczka zwierząt.

8. Aga Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Odpowiada za opracowywanie audytów sklepów internetowych oraz wdrażanie strategii Marketing Automation. Entuzjastka sportu i eksperymentów w kuchni. Po pracy z szerokim uśmiechem dzieli się swoją pasją, prowadząc zajęcia z jogi.

9. Adrian Kierownik Działu
Wykonuje audyty sklepów internetowych, aby zlokalizować elementy, które negatywnie wpływają na współczynnik konwersji. Tworzy również treści i przygotowuje strategie Marketing Automation. Do biura dojeżdża motocyklem, a gdy wróci, to czyta książki i powtarza, że kiedyś sam jedną napisze.

10. Hubert Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Wdraża strategię Marketing Automation u naszych Klientów. Nie ma tematu, w którym się nie odnajdzie – są tylko te, za które się jeszcze nie zabrał. Sport, muzyka, książka, film, rysunek, kuchnia to tylko krople w morzu jego zainteresowań.

11. Bartek – Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Do jego obowiązków należy projektowanie i wdrażanie strategii Marketing Automation dla naszych Klientów. Po pracy uczy się norweskiego, zajmuje się swoją kolekcją roślin i ciągle ją powiększa o nowe gatunki. Lubi podróżować i ma nadzieję wrócić do żeglowania.

12. Asia – Młodszy Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
W firmie odpowiada głównie za planowanie i wdrażanie strategii Marketing Automation. W wolnym czasie śpiewająca pasjonatka naturalnej pielęgnacji skóry.

13. Wiktor  eCommerce Manager
Zarządza życiem oraz rozwojem naszego sklepu internetowego, a w międzyczasie studiuje zagadnienia z dziedzin Informatyki i Ekonometrii. Prywatnie entuzjasta angielskiego futbolu, muzyki oraz podróżowania.

14. Michał – Młodszy Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Odpowiada za wdrażanie strategii Marketing Automation. Miłośnik długich spacerów w towarzystwie muzyki. Prywatnie pasjonat włoskiej kuchni, kawy i fantasy.

15. Celina – Młodszy Specjalista ds. Marketingu
Odpowiada za wdrażanie strategii Marketing Automation. Prywatnie miłośniczka sztuki i dobrych wypieków. Po pracy uczy się rysunku architektonicznego i dużo czyta.

16. Matylda – Młodszy Specjalista ds. Marketingu
W firmie zajmuje się opracowywaniem audytów oraz przeglądów sklepów internetowych, wskazując elementy wpływające na obniżenie konwersji oraz dba o jak najlepsze doświadczenia użytkownika podczas użytkowania strony. Wielka fanka soku pomarańczowego – im kwaśniejszy, tym lepiej. Uwielbia górskie wędrówki i nocowanie pod namiotem. Nie rozstaje się ze słuchawkami i książką.

17. Olga – Młodszy Specjalista ds. Marketingu
Odpowiada za planowanie, tworzenie oraz monitorowanie kampanii w kanałach email i PUSH, a także pozyskiwanie osób do bazy subskrybentów. Posiada wiele zainteresowań, niemniej jednak to polityka Chin, architektura, urbanistyka oraz projektowanie wnętrz skradają największą część jej serca. Kolekcjonuje starą porcelanę i antyki. W wolnych chwilach czyta i słucha podcastów.

18. Andrzej – Programista
19. Kamil – Programista
Jak do tej pory nie udało nam się usłyszeć od nich słów „nie da się”. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, są tylko te bardziej czasochłonne.


Chcesz do nas dołączyć?
Zadowolenie Klientów i wynikający z tego dynamiczny rozwój naszej firmy sprawia, że aktualnie poszukujemy dwóch osób na stanowisko: Specjalista ds. optymalizacji konwersji. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i pomagać innym, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres kontakt@estrategie.pl
Szczegóły oferty »


Zobacz także:
O firmie
Nasi Klienci i ich opinie
Nasze kompetencje