Jesteśmy zgranym zespołem z wieloletnim doświadczeniem i wielkim zasobem energii do działania.

Naszym celem NIE jest zbudowanie kolejnej „fabryki” obsługującej zlecenia masowo. Jesteśmy w stanie pomóc ograniczonej liczbie Klientów, jednak pozwala nam to świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

eStrategie.pl zespół

Zobacz jedną z naszych integracji:

Zobacz nasze biuro od środka:

Poznaj osoby, które na co dzień mogą wspierać również Twój biznes.

1. Paweł – Założyciel
Pełny opis wraz z historią założenia firmy zobaczysz tutaj. Prywatnie miłośnik podróży i pasjonat rozwoju osobistego.
paweł regiec estrategie.pl

2. Mateusz – Dyrektor Zarządzający
Na co dzień odpowiada za zarządzanie firmą, pracę z kluczowymi Klientami oraz wprowadzanie kolejnych udoskonaleń w naszych produktach i procesach wewnętrznych, dzięki czemu możemy dawać Klientom jeszcze większą wartość. Każdy dzień pracy rozpoczyna od szerokiego uśmiechu i filiżanki aromatycznej kawy.

mateusz

3. Kamil – Head of Customer Growth
Bez muzyki nie wyobraża sobie życia, miłośnik perkusji, marketingu i jazdy na rowerze – zawsze na bieżąco z trendami w sieci. Odpowiada za kreację i wdrażanie strategii marketing automation dla naszych Klientów.

4. Monika – Starszy Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
W firmie odpowiada głównie za opracowywanie kompleksowych audytów i wskazywanie czynników obniżających poziom konwersji. Dodatkowo fotografuje, montuje filmy, tworzy grafiki i treści. Poza pracą oddaje się podróżom i prowadzeniu własnego bloga.

5. Mateusz – Specjalista ds. Rozwoju E-commerce
Zajmuje się głównie rozwojem naszego własnego projektu e-commerce. Opiekuje się również kwestiami handlowymi i wspiera wybranych Klientów. Poza pracą rozwija swoje umiejętności w nurkowaniu, dźwiganiu ciężarów oraz jeździe na nartach. Jest miłośnikiem sportów motorowych, a zwłaszcza królewskiej formuły 1, którą fascynuje się od ponad 10 lat.

6. Krystian – Specjalista ds. Analiz E-commerce
W pracy zajmuje się opracowywaniem audytów sklepów internetowych, znajdując czynniki wpływające na obniżenie poziomu konwersji. Odpowiada także za wprowadzanie strategii Marketing Automation dla naszych Klientów. W czasie wolnym – miłośnik sportu. W szczególności interesuje się piłką nożną i jest zawsze na bieżąco z informacjami ze światowych boisk.

7. Asia – Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Jest odpowiedzialna za wykonywanie audytów sklepów internetowych oraz wdrażanie strategii Marketing Automation. Czas wolny dzieli między tym, co kocha najbardziej – książki, dobre jedzenie i spotkania z przyjaciółmi.

8. Ania – Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Zajmuje się głównie wdrażaniem strategii Marketing Automation i Content Marketingu, a także umieszczaniem treści na stronach internetowych. Poza pracą oddaje się tworzeniu Cosplay’ów i uczestniczeniu w eventach związanych z tą tematyką. Miłośniczka zwierząt.

9. Aga – Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Odpowiada za opracowywanie audytów sklepów internetowych oraz wdrażanie strategii Marketing Automation. Entuzjastka sportu i eksperymentów w kuchni. Po pracy z szerokim uśmiechem dzieli się swoją pasją, prowadząc zajęcia z jogi.

10. Alicja – Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Odpowiada za projektowanie oraz wdrażanie strategii Marketing Automation dla naszych Klientów. Dusza artystyczna, tańczy, śpiewa, tworzy grafiki. Wolny czas poświęca gotowaniu, słodkim wypiekom i czytaniu książek w towarzystwie dobrej kawy. Uwielbia gry, zagadki i spotkania z przyjaciółmi.

11. Adrian – Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Wykonuje audyty sklepów internetowych, aby zlokalizować elementy, które negatywnie wpływają na współczynnik konwersji. Tworzy również treści i przygotowuje strategie Marketing Automation. Do biura dojeżdża motocyklem, a gdy wróci, to czyta książki i powtarza, że kiedyś sam jedną napisze.

12. Hubert – Młodszy Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Wdraża strategię Marketing Automation u naszych Klientów. Nie ma tematu, w którym się nie odnajdzie – są tylko te, za które się jeszcze nie zabrał. Sport, muzyka, książka, film, rysunek, kuchnia to tylko krople w morzu jego zainteresowań.

13. Bartek – Młodszy Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Do jego obowiązków należy projektowanie i wdrażanie strategii Marketing Automation dla naszych Klientów. Po pracy uczy się norweskiego, zajmuje się swoją kolekcją roślin i ciągle ją powiększa o nowe gatunki. Lubi podróżować i ma nadzieję wrócić do żeglowania.

14. Asia – Młodszy Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
W firmie odpowiada głównie za planowanie i wdrażanie strategii Marketing Automation. W wolnym czasie śpiewająca pasjonatka naturalnej pielęgnacji skóry.

15. Andrzej – Programista
16. Kamil – Programista
Jak do tej pory nie udało nam się usłyszeć od nich słów „nie da się”. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, są tylko te bardziej czasochłonne.


Chcesz do nas dołączyć?
Zadowolenie Klientów i wynikający z tego dynamiczny rozwój naszej firmy sprawia, że aktualnie poszukujemy dwóch osób na stanowisko: Specjalista ds. optymalizacji konwersji. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i pomagać innym, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres kontakt@estrategie.pl
Szczegóły oferty »


Zobacz także:
O firmie
Nasi Klienci i ich opinie
Nasze kompetencje