Jesteśmy niewielkim, zgranym zespołem z wieloletnim doświadczeniem i wielkim zasobem energii do działania.

Naszym celem NIE jest zbudowanie kolejnej „fabryki” obsługującej zlecenia masowo. Jesteśmy w stanie pomóc ograniczonej liczbie Klientów, jednak pozwala nam to świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

eStrategie.pl zespół

Zobacz nasze biuro od środka:

Poznaj osoby, które na co dzień mogą wspierać również Twój biznes.

1. Paweł – założyciel
Pełny opis wraz z historią założenia firmy zobaczysz tutaj. Prywatnie miłośnik podróży i pasjonat rozwoju osobistego.

2. Mateusz – dyrektor zarządzający
Na co dzień odpowiada za zarządzanie firmą, pracę z kluczowymi Klientami oraz wprowadzanie kolejnych udoskonaleń w naszych produktach i procesach wewnętrznych, dzięki czemu możemy dawać Klientom jeszcze większą wartość. Każdy dzień pracy rozpoczyna od szerokiego uśmiechu i filiżanki aromatycznej kawy.

mateusz

3. Monika – specjalista ds. optymalizacji konwersji
W firmie odpowiada głównie za opracowywanie kompleksowych audytów i wskazywanie czynników obniżających poziom konwersji. Dodatkowo fotografuje, montuje filmy, tworzy grafiki i treści. Poza pracą oddaje się podróżom i prowadzeniu własnego bloga.

4. Kamil – specjalista ds. optymalizacji konwersji
Bez muzyki nie wyobraża sobie życia, miłośnik perkusji, marketingu i jazdy na rowerze – zawsze na bieżąco z trendami w sieci. Odpowiada za kreację i wdrażanie strategii marketing automation dla naszych Klientów.

5. Agata – młodszy specjalista ds. optymalizacji konwersji
Odpowiada za opracowywanie audytów, sprawdzając strony pod kątem optymalizacji współczynnika konwersji, wdraża strategie e-mail marketingu i opiekuje się treściami w social media.

6. Mateusz – specjalista ds. rozwoju e-commerce
Zajmuje się głównie rozwojem naszego własnego projektu e-commerce.

7. Dominika – młodszy specjalista ds. optymalizacji konwersji
Zajmuje się głównie wdrażaniem strategii e-mail marketingu dla naszych Klientów.

8. Krystian – młodszy specjalista ds. optymalizacji konwersji
Zajmuje się głównie wdrażaniem strategii e-mail marketingu dla naszych Klientów. Odpowiada także za opracowywanie audytów, sprawdzając strony pod kątem optymalizacji współczynnika konwersji.

9. Andrzej – programista
Jak do tej pory nie udało nam się usłyszeć od niego słów „nie da się”. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, są tylko te bardziej czasochłonne.


Chcesz do nas dołączyć?
Zadowolenie Klientów i wynikający z tego dynamiczny rozwój naszej firmy sprawia, że aktualnie poszukujemy dwóch osób na stanowisko: Specjalista ds. optymalizacji konwersji. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i pomagać innym, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres kontakt@estrategie.pl
Szczegóły oferty »


Zobacz także:
O firmie
Nasi Klienci
Nasze kompetencje