Jesteśmy niewielkim, zgranym zespołem z wieloletnim doświadczeniem i wielkim zasobem energii do działania.

Naszym celem NIE jest zbudowanie kolejnej „fabryki” obsługującej zlecenia masowo. Jesteśmy w stanie pomóc ograniczonej liczbie Klientów, jednak pozwala nam to świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

eStrategie.pl zespół

Zobacz naszą ostatnią integrację:

Zobacz nasze biuro od środka:

Poznaj osoby, które na co dzień mogą wspierać również Twój biznes.

1. Paweł – Założyciel
Pełny opis wraz z historią założenia firmy zobaczysz tutaj. Prywatnie miłośnik podróży i pasjonat rozwoju osobistego.
paweł regiec estrategie.pl

2. Mateusz – Dyrektor Zarządzający
Na co dzień odpowiada za zarządzanie firmą, pracę z kluczowymi Klientami oraz wprowadzanie kolejnych udoskonaleń w naszych produktach i procesach wewnętrznych, dzięki czemu możemy dawać Klientom jeszcze większą wartość. Każdy dzień pracy rozpoczyna od szerokiego uśmiechu i filiżanki aromatycznej kawy.

mateusz

3. Kamil – Head of Customer Growth
Bez muzyki nie wyobraża sobie życia, miłośnik perkusji, marketingu i jazdy na rowerze – zawsze na bieżąco z trendami w sieci. Odpowiada za kreację i wdrażanie strategii marketing automation dla naszych Klientów.

4. Monika – Starszy Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
W firmie odpowiada głównie za opracowywanie kompleksowych audytów i wskazywanie czynników obniżających poziom konwersji. Dodatkowo fotografuje, montuje filmy, tworzy grafiki i treści. Poza pracą oddaje się podróżom i prowadzeniu własnego bloga.

5. Agata – Młodszy Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Odpowiada za opracowywanie audytów, sprawdzając strony pod kątem optymalizacji współczynnika konwersji, wdraża strategie e-mail marketingu i opiekuje się treściami w social media. Weganka od kilku lat, nałogowo przegląda blogi z roślinnymi przepisami i eksperymentuje w kuchni, zaskakując nawet mięsożerców. Kocha zwierzęta i naturę, w wolnych chwilach rozwija swoje umiejętności fotograficzne. Uwielbia rozdawać prezenty.

6. Mateusz – Specjalista ds. Rozwoju E-commerce
Zajmuje się głównie rozwojem naszego własnego projektu e-commerce. Opiekuje się również kwestiami handlowymi i wspiera wybranych Klientów. Poza pracą rozwija swoje umiejętności w nurkowaniu, dźwiganiu ciężarów oraz jeździe na nartach. Jest miłośnikiem sportów motorowych, a zwłaszcza królewskiej formuły 1, którą fascynuje się od ponad 10 lat.

7. Dominika – Młodszy Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Zajmuje się wdrażaniem strategii Marketing Automation. Miłośniczka gotowania i pysznego jedzenia, swój wolny czas spędza na zajęciach sportowych oraz na poszukiwaniu okazji podróżniczych.

8. Krystian – Młodszy Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
W pracy zajmuje się opracowywaniem audytów sklepów internetowych, znajdując czynniki wpływające na obniżenie poziomu konwersji. Odpowiada także za wprowadzanie strategii Marketing Automation dla naszych Klientów. W czasie wolnym – miłośnik sportu. W szczególności interesuje się piłką nożną i jest zawsze na bieżąco z informacjami ze światowych boisk.

9. Asia – Młodszy Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Jest odpowiedzialna za wykonywanie audytów sklepów internetowych oraz wdrażanie strategii Marketing Automation. Czas wolny dzieli między tym, co kocha najbardziej – książki, dobre jedzenie i spotkania z przyjaciółmi.

10. Ania – Młodszy Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Zajmuje się głównie wdrażaniem strategii Marketing Automation i Content Marketingu, a także umieszczaniem treści na stronach internetowych. Poza pracą oddaje się tworzeniu Cosplay’ów i uczestniczeniu w eventach związanych z tą tematyką. Miłośniczka zwierząt.

11. Aga – Młodszy Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji
Odpowiada za opracowywanie audytów sklepów internetowych oraz wdrażanie strategii Marketing Automation. Entuzjastka sportu i eksperymentów w kuchni. Po pracy z szerokim uśmiechem dzieli się swoją pasją, prowadząc zajęcia z jogi.

12. Andrzej – Programista
13. Kamil – Programista
Jak do tej pory nie udało nam się usłyszeć od nich słów „nie da się”. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, są tylko te bardziej czasochłonne.


Chcesz do nas dołączyć?
Zadowolenie Klientów i wynikający z tego dynamiczny rozwój naszej firmy sprawia, że aktualnie poszukujemy dwóch osób na stanowisko: Specjalista ds. optymalizacji konwersji. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i pomagać innym, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres kontakt@estrategie.pl
Szczegóły oferty »


Zobacz także:
O firmie
Nasi Klienci i ich opinie
Nasze kompetencje