Pomogliśmy już ponad 100 firmom z całego świata. Wśród nich są zarówno banki i globalne korporacje, jak również małe i średnie przedsiębiorstwa z różnych branż. Duża część naszych dotychczasowych Klientów to firmy z USA, jednak od 2017 roku aktywnie działamy także na polskim rynku, gdzie widzimy ogromny potencjał i możliwość pomocy polskim firmom, dzięki wykorzystaniu praktycznego doświadczenia i wiedzy zdobytej za granicą.

Ocena Google
5.0

Mapa Państw, w których mieliśmy okazję pracować do tej pory:

estrategie.pl opinie i mapa klientów

Historie sukcesu naszych Klientów (case studies)

Badura.pl (branża obuwnicza) – zobacz

Mambrum.eu (zabawki dla dzieci) – zobacz

Sklep-Amplio.pl (zdrowa żywność) – zobacz

 

Opinie naszych Klientów

Rafał Pacura
Rafał Pacura
13:08 02 May 18
Polecam firmę eStrategie. Mieliśmy okazję pracować już przy kilku projektach. Zawsze mogliśmy liczyć na szerokie kompetencje i precyzyjne doradztwo. Na pewno będziemy rozwijać współpracę w przyszłości.
Monika PReg
Monika PReg
07:58 28 Jun 16
Bardzo polecam
Get Results
Get Results
10:31 20 Jun 18
Jesteśmy zadowoleni z obsługi i wysokiego poziomu komunikacji osób z firmy eStrategie. Współpraca jak dotąd przebiega wzorowo, zarówno w kwestii zbudowania nowej strony internetowej, jak i jej późniejszego rozwoju i zwiększania obrotów. Planujemy kontynuować współpracę tak długo, jak będzie przynosiła ona nam pozytywny zwrot z inwestycji. Dziękujemy za dotychczasową współpracę 🙂
Robert Noworolski
Robert Noworolski
11:45 20 Jun 18
Paweł, jako człowiek, jest super partnerem do współpracy: pogodny, uśmiechnięty i serdeczny. Od strony zawodowej: wyręcza w działaniu, instruuje, podsumowuje ustalenia, działa systemowo i szybko. Rozwijanie biznesu w sieci to zdecydowanie jego ogromny obszar kompetencji. Serdecznie polecam.
Martyna Lewandowska
Martyna Lewandowska
12:09 20 Jun 18
Serdecznie polecam firmę eStrategie; współpracujemy już od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów :))
Michał Szreniawski
Michał Szreniawski
14:34 20 Jun 18
Bardzo wysoki poziom usług przy rozsądnych cenach. Polecam !
Kamil Kalita
Kamil Kalita
11:44 21 Jun 18
Pełen profesjonalizm to mało powiedziane. Wiedza, która dysponuje Paweł powala na kolana. Serdecznie dziękuję. Polecam wszystkim eStrategie.pl.
Vignesh Kumar
Vignesh Kumar
19:53 22 Jun 18
Pawel has been bringing great value to our clients by providing exceptional website audits for dozens of companies from USA, Australia, Asia and Europe, including multi-million dollar businesses.
Kevin B
Kevin B
01:19 25 Jul 18
It has been my pleasure to work with Pawel and eStrategie on many projects and multiple clients in distinct verticals: healthcare, industrial equipment, charities and more. eStrategie has provided excellent service with web site performance audits, conversion rate optimization, and a variety of web development projects. Where many tech companies sacrifice customer service and responsiveness, eStrategie excels in both their technical capabilities and customer service.
Apacz Apacz
Apacz Apacz
13:38 25 Jul 18
Serdecznie, z pełną odpowiedzialnością polecam firmę eStrategie. Pan Paweł jest fachowcem w 110% - z pełnym sukcesem rozwinął mój e-biznes... Na każdym kroku widać doświadczenie i profesjonalizm ! Świetne pomysły, a co najważniejsze przekładające się na konwersję i sprzedaż!!! Jeszcze raz serdecznie polecam i gwarantuję zadowolenie
Happy Surfer
Happy Surfer
12:35 31 Jul 18
Z eStrategie.pl współpracowaliśmy od samego startu naszego sklepu internetowego. Profesjonalizm, cenne porady i ogromna wiedza - to cechy, które charakteryzują Pawła. Kolejne wspólne projekty przed nami!
Krystian c
Krystian c
13:28 01 Aug 18
Polecam firme estrategie.
Alicja Del'mas
Alicja Del'mas
06:14 14 Aug 18
Współpraca z eStrategie to nie tylko kwestie biznesowe, ale mega dawka pozytywniej energii 🙂 Profesjonalnie i indywidualnie podchodzą do klienta. Pełna komunikacja. Z takimi ludźmi warto pracować! 😉
Piotr Miedziński
Piotr Miedziński
08:09 18 Oct 18
Bardzo Polecam. !!! Pełen profesjonalizm. 👍 zawsze w stałym kontakcie. Projekt nie był łatwy do wykonania a jednak się udało. Spotkania personalne bardzo konkretne nie traciło się czasu. 😀 Pracownia M-art. Warszawa.
Sylwia Węglarz
Sylwia Węglarz
12:11 01 Aug 18
Profesjonalne podejście, łatwa i szybka komunikacja. Od początku nieoceniona pomoc przy tworzeniu sklepu internetowego Miss Quote. Polecam w 100%.
Biuro Haltex
Biuro Haltex
07:46 11 Oct 18
Cenne porady, ogromna wiedza, pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam eStrategie.pl
Urszula Deręgowska
Urszula Deręgowska
12:42 08 Nov 18
Pan Paweł zaproponował nam 3 ciekawe rozwiązania, które zamierzamy wdrożyć w najbliższym czasie. Sama rozmowa była bardzo profesjonalna i kreatywna. Znamy narzędzia oraz metodę wprowadzania zmian. Bardzo polecam eStrategie.pl
Tomek Łach
Tomek Łach
13:57 14 Nov 18
To się nazywa dobra robota. Jeszcze na dobre nie zaczęliście a już ratujecie konwersje, dziękuję!
Cezary Wolan
Cezary Wolan
16:50 06 Dec 18
Pełen profesjonalizm, audyt przeprowadzony bardzo rzetelnie i szczegółowo. Zawarto w nim wiele rekomendacji, które pokazują naszej firmie kierunek działania. Polecam
Urszula Deręgowska
Urszula Deręgowska
12:47 08 Nov 18
Pan Paweł zaproponował nam 3 ciekawe rozwiązania, które zamierzamy wdrożyć w najbliższym czasie. Sama rozmowa była bardzo profesjonalna i kreatywna. Znamy narzędzia oraz metodę wprowadzania zmian. Polecam eStrategie.pl
Tk Machines
Tk Machines
15:40 19 Mar 19
Bardzo polecam eStrategie. Profesjonalizm w działaniu i efekty w wykonaniu
Jakub Sadowski
Jakub Sadowski
10:44 20 Mar 19
Polecam. Fachowa obsługa i profesjonalne podejście do klienta
Jacek Stępnicki
Jacek Stępnicki
11:42 02 Apr 19
Zamówiliśmy w eStrategie audyt naszego sklepu, aby dowiedzieć się, co jeszcze możemy w nim usprawnić w celu podniesienia konwersji. Efekty oceniam bardzo pozytywnie, ponieważ po wdrożeniu pierwszej części rekomendacji konwersja w sklepie podniosła się o 0,5 punktu procentowego, co w naszej branży oznacza bardzo istotną poprawę.
Agnieszka Feifer
Agnieszka Feifer
14:32 02 Apr 19
Od 6 miesięcy współpracuję z firmą eStrategię i sprzedaż w sklepie online rośnie z miesiąca na miesiąc a jeszcze nie wszystkie poprawki zostały wdrożone. Do tego wzrost wartości koszyka oraz powracalność klientów. Dziękuję
Marcel Lange
Marcel Lange
08:30 21 May 19
Miałem przyjemność współpracować z Panem Pawłem tworząc nowy sklep internetowy. Mogę powiedzieć, że od samego początku czułem że jako klient jestem w dobrych rękach. Pan Paweł uważnie słucha życzeń klienta i proponuje rozsądne rozwiązania. Polecam!
Aśka Goliszkówna
Aśka Goliszkówna
13:51 01 Aug 19
Tak profesjonalnej agencji nigdy nie spotkałam. Dzięki ich pracy konwersja wzrosła z 0,6% średnio miesięcznie do 1,7% już po 3 miesiącach pracy.Pełen profesjonalizm a przede wszystkim zaangażowanie.Poleca cały zespół Gravityblankets.co.uk !
Norbert Adamski
Norbert Adamski
07:02 13 Sep 19
BARDZO BARDZO DZIĘKUJE za profesjonalną współprace, zrealizowanie wielu „niemożliwych kwestii" , znakomity kontakt i fachowość:)
Następne Opinie

Paweł to profesjonalista z dużą wiedzą o marketingu internetowym. Polecam jego usługi przedsiębiorcom, którzy szukają większej liczby Klientów.

Zbigniew Rymarczyk Wiceprezes Comarch SA

 

Kreatywność, elastyczność, konsekwentna realizacja założonych celów biznesowych – tak w skrócie można opisać jakość pracy firmy eStrategie. Gorąco polecam.

Tomasz Matonóg E-commerce Manager, Badura.pl

 

Zamówiliśmy w eStrategie audyt naszego sklepu megascena.pl, aby dowiedzieć się, co jeszcze możemy w nim usprawnić w celu podniesienia konwersji. Efekty oceniam bardzo pozytywnie, ponieważ po wdrożeniu pierwszej części rekomendacji konwersja w sklepie podniosła się o 0,5 punktu procentowego, co w naszej branży oznacza bardzo istotną poprawę.

Jacek Stępnicki megascena.pl

 

To się nazywa dobra robota. Jeszcze na dobre nie zaczęliście a już ratujecie konwersje, dziękuję!

Tomasz Łach wszystkodobasenow.pl

Pawel has been bringing great value to our clients by providing exceptional website audits and by crafting advanced sales funnels for dozens of companies from USA, Australia, Asia and Europe, including multi-million dollar businesses.
You can always expect the best quality and 100% of commitment from his side.

Vignesh Kumar Chief Marketing Officer - Neil Patel

My head is spinning. A lof of good stuff there, great stuff so far.

Daniel Wesley CEO, CreditLoan.com®

Having needed an online store constructed, a leading accounting firm suggested Paul Regiec to me. After the experience, I wouldn’t entrust this complex, subtle, demanding task to anyone else. Pawel is even keeled, widely knowledgeable, has solutions at his fingertips, and is reliable and proactive. He can be counted on to offer suggestions you never dreamed of to accomplish your objectives. Pawel provided additional services such as translating my site into Polish and constructed an accounting and reporting module that won kudos from my accounting firm. He integrated widely different, complex programs seamlessly together yet offers the most economical and efficient service you’ll find in the market. You can’t go wrong with a winner and a winner he is.

Marc Washington Owner, Talk n' Test

 

Paweł, jako człowiek, jest super partnerem do współpracy: pogodny, uśmiechnięty i serdeczny. Od strony zawodowej: wyręcza w działaniu, instruuje, podsumowuje ustalenia, działa systemowo i szybko. Rozwijanie biznesu w sieci to jego zdecydowanie ogromny obszar kompetencji. Serdecznie polecam.

Robert Noworolski Noworolski.pl

 

Dotychczasowa współpraca w zakresie zleconego audytu wykonana została terminowo i bez zastrzeżeń. Poziom wiedzy, kultury osobistej, komunikacji oraz obsługi jest znacząco powyżej optymalnego. Zaproponowane rozwiązania zdecydowaliśmy się wdrożyć i przejść tym samym do drugiego etapu naszej współpracy.

Adam Bućko NATURALNIE ZDROWE

 

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi świadczone przez eStrategie.pl ze względu na profesjonalizm, dotrzymywanie terminów oraz złożonych obietnic. Podczas pracy z nami najpierw wsłuchali się w nasze strategiczne cele, następnie poświęcili czas na analizę naszej sytuacji i konkurencji, a dopiero potem zaproponowali oraz wdrożyli optymalne rozwiązania. Na takie osoby można liczyć w biznesie.

Łukasz Strzelec Właściciel, Kancelaria Radcy Prawnego

 

Z eStrategie pracujemy od lat. Śmiało i szczerzę mogę polecić tę firmę jako zaufanego i profesjonalnego partnera w biznesie. Wszystkie do tej pory zlecone prace i projekty zostały wykonane w sposób dokładny, fachowy i przede wszystkim na czas. Zawsze mogliśmy liczyć na doradztwo, przemyślane rozwiązania oraz propozycje nastawione na efekt i rozwój biznesu. Komunikacja na którą zawsze stawiamy największy nacisk w przypadku kontaktu z eStrategie była wzorowa, czas odpowiedzi i reakcji był szybki a odpowiedzi czy przygotowywane analizy zawsze pełne i nieprzegadane. Reasumując, polecam eStrategie jako sprawdzonego partnera i wystawiam bardzo dobre referencje.

Rafał Pacura Właściciel, Agencja ROXX

 

Ocena, jak na razie, wzorowa.

Dobry kontakt, szybki czas reakcji, szybka i sprawna praca. Zrozumienie intencji klienta. Podpowiadanie ciekawych rozwiązań i ich błyskawiczne wdrażanie.

Kontakt niemal całą dobę :). Zmysł praktyczny, ale także estetyczny na wysokim poziomie. Cierpliwość i pozytywne nastawienie do zadania.

Jednym słowem, jest bardzo dobrze i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Laventi Group Sp. z o.o.

 


 

Skontaktuj się z nami »Porozmawiajmy o Twoim biznesie

Zobacz także:
- O firmie
- Nasze kompetencje
- Zespół