Gwarancja dla 4-tygodniowego kursu dla początkujących

gwarancja kurs online estrategie.pl

Jesteśmy przekonani o jakości naszego kursu i wartości, jaką otrzymasz do tego stopnia, że dajemy gwarancję 100% zadowolenia lub zwrot pełnej kwoty, którą zapłacisz.

Warunki są proste: kupujesz kurs i zaczynasz działać już dzisiaj. Jeśli w ciągu 7 dni zgłosisz nam drogą e-mail, że chcesz się wycofać i otrzymać zwrot pieniędzy, niezwłocznie zwrócimy Ci pełną kwotę. Nie musisz podawać przyczyny.

Oznacza to zero ryzyka dla Ciebie, ponieważ wiemy, że zakup tego kursu będzie jedną z Twoich najlepszych decyzji biznesowych.

Warunki gwarancji:

  1. Gwarancja obowiązuje przy zakupie 4-tygodniowego kursu dla początkujących w e-commerce: „4-tygodniowy kurs online: Jak zacząć w e-Commerce”. Cena kursu to 3000 zł netto. Uczestnicy dedykowanego webinaru mogą nabyć kurs na specjalnych warunkach, w cenie 1997 zł netto.
  2. Od momentu zakupu kursu (liczonego jako moment zaksięgowania płatności i automatycznego nadania dostępu do kursu) kupujący ma pełne 7 dni na zgłoszenie chęci zwrotu pieniędzy.
    Dla doprecyzowania: jeśli kupujący dokonał zakupu we wtorek o godzinie 14:00, 7-dniowy okres na zgłoszenie chęci zwrotu upływa w kolejny wtorek (7 dni później) o godzinie 13:59. W czasie tych 7 dni, kupujący otrzymuje dostęp do wszystkich modułów pierwszego tygodnia kursu, dzięki czemu może ocenić jakość i wartość kursu.
  3. Chęć uzyskania zwrotu należy zgłosić drogą e-mail, wysyłając wiadomość na adres kontakt@estrategie.pl. W treści wiadomości należy podać adres e-mail, który został użyty podczas zakupu kursu (czyli ten sam, na który kupujący otrzymał dostępy do platformy szkoleniowej). Wszystkie zgłoszenia wysłane w terminie 7 dni od zakupu będą automatycznie akceptowane.
  4. Po otrzymaniu i zaakceptowaniu zgłoszenia, konsultant eStrategie.pl niezwłocznie (najczęściej w ciągu 1 dnia roboczego) dokona zwrotu pełnej kwoty wydanej przez kupującego. Zwrot zostanie zrealizowany tą samą drogą, którą kupujący wybrał podczas dokonywania zakupu (odpowiednio PayU, Paypal, przelew tradycyjny na konto bankowe). Jeśli kupujący podczas zakupu wybrał opcję płatności ratalnej, zwrot pełnej kwoty zostanie dokonany na konto banku, który udzielił rat (zgodnie z polityką PayU).
  5. Dokonanie zwrotu wiąże się równocześnie z zablokowaniem dostępu do platformy szkoleniowej oraz grupy wsparcia.
  6. W dowolnym momencie od zakupu kupujący może zgłosić chęć odblokowania wszystkich modułów kursu, aby uzyskać dostęp do wszystkich materiałów od razu. Prośba taka jest realizowana przez eStrategie.pl i jest równoważna z rezygnacją kupującego z możliwości dokonania zwrotu.

Widzisz, jak maksymalnie to uprościliśmy?

A teraz do dzieła – kup kurs, uruchom zyskowny sklep internetowy i zmień swoje życie.

Copyright © eStrategie.pl | Wyższa Konwersja. Wyższa Sprzedaż.