Szkolenie online:

Co zmienić w Twoim sklepie, aby zwiększyć konwersję i sprzedaż?

27 kluczowych elementów wpływających na konwersję - sprawdź, czy je stosujesz i dowiedz się, jak je poprawić, aby zwiększyć sprzedaż.

Dowiedz się więcej ↓↓↓

Wprowadzenie do szkolenia

Dowiedz się, co i jak zmienić w swoim sklepie, aby podnieść konwersję

W tym szkoleniu:

1) dzielimy się listą 27 kluczowych elementów wpływających na konwersję
2) uczymy, jak sprawdzić, czy je stosujesz
3) wyjaśniamy krok po kroku, jak je poprawić, aby zwiększyć Twoją sprzedaż

Nawet jeśli teraz Twoja wiedza jest na zupełnie podstawowym poziomie, po tym szkoleniu będziesz w stanie całkowicie samodzielnie przeprowadzić profesjonalny audyt swojego sklepu.

Dlaczego powinieneś wybrać to szkolenie?

Ten program jest dla Ciebie, jeśli:

 • Czujesz ze Twój sklep ma większy potencjał i może być bardziej skuteczny, ale nie wiesz, jak to osiągnąć.
 • Poziom konwersji w Twoim sklepie jest niższy niż u konkurencji.
 • Niska konwersja powoduje, że Twój zwrot z inwestycji w reklamy nie jest tak wysoki, jak byś sobie życzył.
 • Próbowałeś już wielu zmian, ale okazały się mało skuteczne.

Niektóre z firm, którym dotychczas pomogliśmy:

Czego nauczysz się podczas szkolenia

Zawartość szkolenia

Analiza Heurystyczna

W ramach szkolenia wykonamy tzw. analizę heurystyczną, podczas której sprawdzimy sklep pod kątem 20 czynników wpływających na konwersję. To główna cześć szkolenia, która nauczy Cię, na co zwracać uwagę i co zmienić, aby realnie poprawić konwersję.

Analiza Google Analytics

Zrobimy także przegląd danych w Google Analytics, sprawdzimy ich poprawność oraz zmierzymy naszą obecną konwersję. Dzięki temu będziesz wiedział, w jakim miejscu jesteś obecnie i upewnisz się, że właściwie mierzysz współczynnik konwersji.

Analiza Techniczna

Część szkolenia poświęcimy na przeprowadzenie analizy technicznej sklepu, dzięki czemu dowiesz się, czy zawiera błędy obniżające jego skuteczność.

Wdrożenie w Praktyce

Na koniec wyjaśnimy, jak zaplanować sam audyt i jak skutecznie wprowadzić jego wyniki w praktyce. Dzięki temu będziesz w stanie sprawnie i szybko przejść do działania.

Kluczowe informacje praktyczne

 • Rok uruchomienia szkolenia

  2019

 • Wymagany poziom wiedzy

  Podstawowy (szkolenie dla każdego)

 • Darmowe aktualizacje

  W przypadku aktualizacji materiałów, otrzymasz do nich bezpłatny dostęp.

 • Czas trwania

  Nagranie wideo udostępniane w ramach szkolenia trwa 1,5 godziny. Otrzymasz także checklistę oraz dodatkowe materiały.

 • Certyfikat

  Po przebyciu szkolenia otrzymujesz certyfikat jego ukończenia. W celu otrzymania certyfikatu, po ukończeniu szkolenia należy skontaktować się z nami pisząc na adres kontakt@estrategie.pl

 • Wsparcie po szkoleniu

  Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebook’u, gdzie uczestnicy szkoleń dzielą się swoimi doświadczeniami. Dodatkowo konsultanci eStrategie.pl monitorują oraz odpowiadają na pytania zadawane na grupie.

 • Dostęp do szkolenia

  Dostęp jest nielimitowany czasowo. Szkolenie można oglądać wielokrotnie i wielokrotnie do niego powracać. Nasza platforma szkoleniowa jest w pełni responsywna, dzięki czemu możesz korzystać z materiałów za pomocą zarówno komputera, jak i telefonu.

 • Cel i spodziewany efekt

  Po szkoleniu będziesz w stanie całkowicie samodzielnie przeprowadzić audyt kluczowych elementów, wpływających na współczynnik konwersji w swoim sklepie internetowym. Otrzymasz także gotową listę elementów, które należy sprawdzić.

Opinie firm, którym pomogliśmy

Paweł to profesjonalista z dużą wiedzą o marketingu internetowym. Polecam jego usługi przedsiębiorcom, którzy szukają większej liczby Klientów.

Zbigniew Rymarczyk
Zbigniew Rymarczyk Wiceprezes, Comarch SA

Pan Paweł zaproponował nam 3 ciekawe rozwiązania, które zamierzamy wdrożyć w najbliższym czasie. Sama rozmowa była bardzo profesjonalna i kreatywna. Znamy narzędzia oraz metodę wprowadzania zmian. Bardzo polecam eStrategie.pl

Urszula Deręgowska
Urszula Deręgowska Kierownik Zespołu PPC, Bimago.pl

Kreatywność, elastyczność, konsekwentna realizacja założonych celów biznesowych – tak w skrócie można opisać jakość pracy firmy eStrategie. Gorąco polecam.

Tomasz Matonóg
Tomasz Matonóg E-commerce Manager, Badura.pl

Cenne porady, ogromna wiedza, pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam eStrategie.pl

Halina Janusiewicz
Halina Janusiewicz Właściciel, Haltex.com.pl

Sprawdź opinie w systemie ocen Google

Ocena Google
4.9

O prowadzącym

Nazywam się Paweł Regiec. Jestem założycielem firmy eStrategie.pl, w której codziennie pomagamy firmom z całego świata optymalizować konwersję i dzięki temu zwiększać sprzedaż online. Tematyka optymalizacji współczynnika konwersji w e-commerce to obszar, w którym rozwijam się od niemal 10 lat i właśnie ta pasja doprowadziła mnie do stworzenia firmy specjalizującej się w tej wąskiej działce.

Do szkoleń online podchodzimy po kilku latach zdobywania wiedzy o optymalizacji konwersji, a następnie jej weryfikacji w praktyce podczas bezpośredniej, niskopoziomowej pracy z dziesiątkami sklepów internetowych z Polski i Stanów Zjednoczonych (tych dużych, wielomilionowych i tych najmniejszych). Te lata prac, prób i eksperymentów nauczyły nas, co faktycznie działa w konwersji.

Dla mnie osobiście szkolenia online to szansa, aby przekazać tę wiedzę i pomóc nie tylko kilkudziesięciu sklepom, z którymi pracujemy na co dzień, ale także tym, których fizycznie nie jesteśmy w stanie obsłużyć. Jestem zaszczycony, że mogę dzielić się tą wiedzą i wspólnie z właścicielami sklepów internetowych zmieniać rynek e-commerce w miejsce przyjazne kupującym.

Zamawiając dzisiaj oszczędzasz 400 zł netto

Dołącz do szkolenia za 690 zł 1090 zł netto

Kwota brutto uwzględniająca VAT: 848,70 zł

Po tym szkoleniu będziesz w stanie całkowicie samodzielnie przeprowadzić audyt kluczowych elementów, wpływających na współczynnik konwersji w swoim sklepie internetowym. Otrzymasz także gotową listę elementów, które należy sprawdzić podczas audytu wraz z instrukcją krok po kroku, jak to zrobić. To wszystko pozwoli Ci podnieść konwersję w Twoim sklepie i w konsekwencji zwiększyć generowaną sprzedaż.

Zobacz, jak dbamy o bezpieczeństwo Twojego zakupu

Kupujesz bezpiecznie - gwarantujemy to

Gwarancja Sprawdzonej Wiedzy

Gwarantujemy przedstawianie informacji wyłącznie sprawdzonych w praktyce, w dziesiątkach polskich i zagranicznych sklepów internetowych. Szkolimy tylko z elementów, które faktycznie działają u naszych Klientów.

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy

Jeśli wprowadzisz wszystkie rekomendacje z naszego szkolenia, a mimo tego Twoja konwersja się nie poprawi – zwrócimy Ci koszty, ponieważ jesteśmy przekonani o wartości naszych podpowiedzi. Warunki gwarancji.

Darmowy fragment szkolenia

Zobacz fragment i zdecyduj, czy szkolenie będzie dla Ciebie wartościowe

privacy Szanujemy i dbamy o prywatność Twoich danych.